Virtuves ratiņi 3 līmeņi, balti/naturāli, H80.5x41x20cm
ID: 3560238983690
€ 49,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | MDF |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 80.5 cm |
| Platums: | 20 cm |
| Garums: | 41 cm |
| Svars: | 4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda