Krēsls Sweet, rozā, H50x30x30cm, sēdvirsmas augstums 25cm
ID: 3560238909102
€ 27,90
Preces informācija
Preces informācija
Brīnišķīgs krāsains papildinājums bērnistabas iekārtojumam, turklāt ļoti praktisks. Kā papildus virsma pie gultiņas, sēdvieta pie galda rokdarbiem, vai pat vieta, kur nosēdināt savu vismīļāko rotaļlietu. Sweet krēsliņš pieejams arī baltā krāsā un ar zvaigznīšu rakstu.
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Krāsa: | Rozā |
| Augstums: | 50 cm |
| Platums: | 30 cm |
| Garums: | 30 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 25 cm |
| Svars: | 2.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda