Biroja krēsls Saviore, riekstu krāsā/melns, H116.5-122.5x67.5x73.5, sēdvirsmas augstums 46-52cm
ID: 2000001189665
€ 219,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Eko āda |
|---|---|
| Materiāls: | Saplāksnis |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 122.5 cm |
| Platums: | 67.5 cm |
| Garums: | 73.5 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 46 - 52 cm |
| Rokbalsta augstums: | 66 - 72 cm |
| Svars: | 20.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda