Krēsls Jondal Rattan, 60x56x82cm
ID: 2000001022801
Atlaide 70 %
€ 102,00
€ 340,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 82 cm |
| Platums: | 56 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Svars: | 9 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda