Virtuves organizators, H43.5x28.5x12cm
ID: 3560238702994
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Bambuss |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 43.5 cm |
| Platums: | 12 cm |
| Garums: | 28.5 cm |
| Svars: | 1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda