Paklājs Regina Gobelin 0217/Q03/X, 160x235cm
ID: 4010013516395
€ 149,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Kokvilna |
| Materiāls: | Šenils |
| Platums: | 160 cm |
| Garums: | 235 cm |
| Svars: | 6.6 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda