Guļamdīvāns Efestello, izvelkams, Amore 35, buklē, tumši zaļš, H96x260x100cm
96 cm 100 cm 260 cm
€ 1 469,00
| Materiāls: | Polyester,Pine wood,MDF,Metal |
|---|---|
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 85 cm |
| Platums: | 130 cm |
| Garums: | 103 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 45 cm |
| Guļamvietas izmērs: | 111x196 cm |
| Svars: | 74 kg |
| Modelis: | Elario |
| Audums: | Nube 20 / Nube 22 |
| Uzglabāšanas kaste: | Ir |
| Sēdvietu skaits: | 2 |
| Svara kapacitāte: | 160 kg |
| Montāža: | Daļēji salikts |
| Auduma tips: | Samts |