Guļamdīvāns Efestello, izvelkams, Amore 35, buklē, tumši zaļš, H96x260x100cm
96 cm 100 cm 260 cm
€ 1 469,00
| Materiāls: | Polyester,Pine wood,MDF,Metal |
|---|---|
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 77 cm |
| Platums: | 214 cm |
| Garums: | 82 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 40 cm |
| Guļamvietas izmērs: | 150x200 cm |
| Svars: | 118 kg |
| Modelis: | Elfulgeo |
| Audums: | Poco 04 / Poco 10 |
| Stils: | Mūsdienīgs |
| Orientācija: | Labā puse |
| Uzglabāšanas kaste: | Ir |
| Sēdvietu skaits: | 3 |
| Svara kapacitāte: | 160 kg |
| Montāža: | Daļēji salikts |