Guļamdīvāns Efestello, izvelkams, Amore 35, buklē, tumši zaļš, H96x260x100cm
96 cm 100 cm 260 cm
€ 1 469,00
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | MDF |
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 75 cm |
| Platums: | 105 cm |
| Garums: | 155 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 38 cm |
| Guļamvietas izmērs: | 125x196 cm |
| Sēdvietas platums: | 125 cm |
| Svars: | 67 kg |
| Modelis: | Elaine |
| Audums: | Poco 7 |
| Uzglabāšanas kaste: | Ir |
| Sēdvietu skaits: | 2 |
| Svara kapacitāte: | 160 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |