Guļamdīvāns Efestello, izvelkams, Amore 35, buklē, tumši zaļš, H96x260x100cm
96 cm 100 cm 260 cm
€ 1 469,00
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 97 cm |
| Platums: | 97 cm |
| Garums: | 244 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 51 cm |
| Rokbalsta augstums: | 67 cm |
| Guļamvietas izmērs: | 200x146cm |
| Svars: | 99 kg |
| Modelis: | Elcadova Black |
| Audums: | Jarell 18 |
| Uzglabāšanas kaste: | Ir |
| Sēdvietu skaits: | 3 |
| Svara kapacitāte: | 250 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |