Guļamdīvāns Efestello, izvelkams, Amore 35, buklē, tumši zaļš, H96x260x100cm
96 cm 100 cm 260 cm
€ 1 469,00
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | MDF |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 80 cm |
| Platums: | 86 cm |
| Garums: | 223 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 46 cm |
| Guļamvietas izmērs: | 135x199cm |
| Svars: | 121 kg |
| Modelis: | Elfabilo |
| Audums: | Sola 6 |
| Stils: | Mūsdienīgs |
| Orientācija: | Labā puse |
| Uzglabāšanas kaste: | Ir |
| Sēdvietu skaits: | 3 |
| Svara kapacitāte: | 160 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |