Guļamdīvāns Efestello, izvelkams, Amore 35, buklē, tumši zaļš, H96x260x100cm
96 cm 100 cm 260 cm
€ 1 469,00
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Zila |
| Augstums: | 93 cm |
| Platums: | 46 cm |
| Garums: | 233 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 44 cm |
| Guļamvietas izmērs: | 133x196 cm |
| Sēdvietas platums: | 196 cm |
| Svars: | 88 kg |
| Modelis: | Elsgard |
| Audums: | Kronos 13 |
| Stils: | Skandināvu |
| Uzglabāšanas kaste: | Ir |
| Sēdvietu skaits: | 3 |
| Svara kapacitāte: | 240 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |