Foto rāmis Itravino, H36x27x1.5cm, 21x30cm
ID: 2000001073094
€ 8,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 36 cm |
| Platums: | 1.5 cm |
| Garums: | 27 cm |
| Svars: | 0.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda