Foto rāmis Karvilla, zelta, 10x15cm
ID: 2000001061237
€ 13,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | - |
| Platums: | 15 cm |
| Garums: | 10 cm |
| Svars: | 0.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Foto rāmis Martin, zelta tonis/cinks, 21.9x16.7x2cm, bilde 10x15cm
21.9 cm 16.7 cm 2 cm
€ 11,55
€ 16,50
- -30 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda