Foto rāmis Malme, melna krāsa, metāla, 15x10cm
ID: 2000001136430
Atlaide 40 %
€ 11,37
€ 18,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 15 cm |
| Platums: | - |
| Garums: | 10 cm |
| Svars: | 0.65 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda