Foto rāmis Pabirže, 10x15cm
ID: 2000001096949
€ 6,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 15 cm |
| Platums: | - |
| Garums: | 10 cm |
| Svars: | 0.16 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda