Jums jābūt reģistrētam
0
Pirkuma grozs ir tukšs
Aptuvenās piegādes izmaksas
* Detalizēta cena pasūtījumu noformēšanas lapā
KOPĀ
(ieskaitot PVN)
€ 0,00
Galda lampa Astronaut Karate, LED 4W, H33.5x14x30.5cm
ID: 4063387601136
€ 99,00
Dalīties ar preci:
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Polirezīns |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 33.5 cm |
| Platums: | 14 cm |
| Garums: | 30.5 cm |
| Svars: | 1.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Vairāk līdzīgas preces
Āra lampa Dokk, balta, H27.5cm, D17cm, 1x1W
27.5 cm 17 cm 17 cm
€ 12,25
€ 17,50
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
- -30 %
Galda lampa Moora, priedes koks/lina kupols, E27 40W, H92cm D15cm
92 cm 15 cm 15 cm
€ 49,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Galda lampa Nanete, H65cm D42.5cm, E27 60W(MAX)
65 cm 42.5 cm 42.5 cm
€ 66,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Galda lampa Animal Monkey Gold, H56x23x23cm, E14 5W(MAX)
56 cm 23 cm 23 cm
€ 95,40
€ 159,00
Pieejams tikai veikalos
- -40 %
Galda lampa Animal Rabbit, zeltīta, E14 5W(MAX), H68x23x23cm
68 cm 23 cm 23 cm
€ 143,20
€ 179,00
Pieejams tikai veikalos
- -20 %
Galda lampa Animal Rabbit, balta, E14 5W(MAX), H68x23x23cm
68 cm 23 cm 23 cm
€ 118,30
€ 169,00
Pieejams tikai veikalos
- -30 %
Galda lampa Toucan gold, E27 60W, 70x37x35cm
70 cm 37 cm 35 cm
€ 134,50
€ 269,00
Pieejams tikai veikalos
- -50 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda