Galda lampa Nao, H43xD20cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000955025
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Atlaide 50 %
€ 29,95
€ 59,90
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Sudraba |
| Augstums: | 43 cm |
| Platums: | 20 cm |
| Garums: | 20 cm |
| Svars: | 3.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda