Galda lampa Nava, H20cm, D20cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001209097
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 39,90
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Keramika |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Augstums: | 20 cm |
| Platums: | 20 cm |
| Garums: | 20 cm |
| Svars: | 2.25 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda