Galda lampa Nikola, H59cm, D43cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000907086
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 46,90
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Keramika |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 59 cm |
| Platums: | 43 cm |
| Svars: | 3.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda