Galda lampa Roven, 25x25x45cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000858241
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 79,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 45 cm |
| Platums: | 25 cm |
| Garums: | 25 cm |
| Svars: | 3.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda