Galda lampa Sentor, brūna/ melna, H70x43xD25cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000662688
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Atlaide 20 %
€ 39,92
€ 49,90
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
Izteiksmīga dizaina galda lampa ar lakonisku formas stilu, izceļot metāla statīva un piesātināti brūnā auduma kupola kombināciju. Galda lampas radītie gaismas kūļi izgaismos un lieliski papildinās telpas noskaņojumu!
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Bronzas |
| Augstums: | 70 cm |
| Platums: | 25 cm |
| Garums: | 43 cm |
| Svars: | 3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda