Trauks eļļas/etiķa uzglabāšanai, stikla, 220ml/70ml, H21.5x9x5.5cm
ID: 3560238982112
€ 9,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 21.5 cm |
| Platums: | 5.5 cm |
| Garums: | 9 cm |
| Tilpums: | 290 ml |
| Svars: | 0.25 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda