Vīna glāze Rigano, rozā, H16cm D9, 350ml
ID: 4066076366880
€ 5,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Rozā |
| Augstums: | 16 cm |
| Platums: | 9 cm |
| Garums: | 9 cm |
| Tilpums: | 350 ml |
| Svars: | 0.43 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda