Griestu lampa Labosca, melna/zelta krāsā, H30-110cm, D35cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000960661
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 35,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
Labosca griestu lampām raksturīgi ir interesanti silueti un izgriezumi to kupolos. Šai lampai ir smalki veidots koku zaru raksts, pateicoties kuram arī gaisma caur šo lampu izspīdēs ļoti skaisti un gleznaini. Lampas augstumu vari regulēt atbilstoši savas viesistabas, ēdamistabas, priekšnama, vai guļamistabas iekārtojumam. Labosca sērijā pieejamas dažādu krāsu griestu lampas.
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 110 cm |
| Platums: | 35 cm |
| Garums: | 35 cm |
| Svars: | 0.7 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda