Griestu lampa Lauga, melna, H38 vai 69cm, D100cm, E27x8 60W(MAX)
ID: 2000000960685
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 75,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
Eleganta un viegli pieskaņojama teju jebkurai telpai. Melnais metāls un taisnās līnijas veido modernu un minimālistisku stilu, vienlaicīgi, kupolu stikli rada mājīgu un siltu atmosfēru.
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 69 cm |
| Platums: | 100 cm |
| Garums: | 100 cm |
| Svars: | 4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda