Griestu lampa Liby, naturāla, D37cm, H55-150cm, E27, 40W(MAX)
ID: 3560238669006
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 66,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
Griestu lampa dabīgā krāsā ar regulējamu augstumu. Tā ir aprīkota ar E27 cokolu un atbalsta spuldzes līdz 40 W. Šis stilīgais gaismeklis lieliski iederēsies jebkurā interjerā, nodrošinot efektīvu apgaismojumu un piešķirot telpai šarmu.
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Augstums: | 150 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 40 cm |
| Svars: | 1.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda