Griestu lampa Rada L, G9 LED 12x5W(MAX), H65-145x125x35cm
ID: 2000001038635
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 249,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
Rada L piekaramā lampa ir mūsdienīgs risinājums jūsu interjeram. Šim gaismeklim ir regulējams augstums no 65cm līdz 145cm un ar 12 spuldzēm tas ir ideāli piemērots lielu telpu apgaismošanai, piešķirot jūsu mājoklim stilu un personību.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 145 cm |
| Platums: | 35 cm |
| Garums: | 125 cm |
| Svars: | 3.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda