Griestu lampa Random, E14 6x40W(MAX), D60xH35cm
ID: 2000000977065
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 119,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
Gaismeklis Random apvieno mūsdienīgu stilu un funkcionalitāti. Tas ir paredzēts sešām spuldzēm ar E14 cokolu. Šis gaismeklis ir lieliski piemērots telpu apgaismošanai, piešķirot interjeram mājīgumu un stilu.
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 35 cm |
| Platums: | 60 cm |
| Svars: | 4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda