Griestu lampa Yardiny, H36-95cm D80cm, E14x15 40W(MAX)
ID: 2000001001912
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Atlaide 20 %
€ 295,20
€ 369,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
Šis elegantais gaismeklis lieliski papildinās jūsu interjeru, piešķirot telpai stilu un raksturu. Uzstādiet to savā viesistabā vai ēdamistabā, lai radītu patīkamu apgaismojumu un piešķirtu telpai mājīgumu un izsmalcinātību.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 95 cm |
| Platums: | 80 cm |
| Garums: | 80 cm |
| Svars: | 29 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda