Kafijas galdiņš Eisen, tonēts stikls/rozā-zelta, 120x60x40cm
ID: 2000000933962
€ 249,00
Preces informācija
Preces informācija
Pie pasteļtoņa atpūtas krēsliem, vai koša dīvāna – šis kafijas galds iederēsies dažādos interjeros. Ietilpīgs kafijas galds, pie kā baudīt mierpilnu tējas vakaru, vai jautru galda spēli ar visu ģimeni. Eisen sērijā ietilpst arī rozā-zelta sānu galdiņš un sols.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 40 cm |
| Platums: | 60 cm |
| Garums: | 120 cm |
| Svars: | 23 kg |
| Galda virsmas forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Atpūtas krēsls Hamond, zaļā krāsā, 114x88x70cm, sēdvirsmas augstums 44cm
70 cm 114 cm 88 cm
€ 499,00
Sofa Hamond, 3-vietīga, tirkīza krāsā, 215x88x70cm, sēdvirsmas augstums 44cm
70 cm 215 cm 88 cm
€ 849,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda