Kaste Maella S, sudraba krāsā, H18x30x12cm
ID: 2000001087107
Atlaide 50 %
€ 12,50
€ 25,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Krāsa: | Sudraba |
| Augstums: | 18 cm |
| Platums: | 12 cm |
| Garums: | 30 cm |
| Svars: | 3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda