Kumode Alovell, balta, H90x135x40cm
ID: 5713941349460
€ 599,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Ozolkoks |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 90 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 135 cm |
| Svars: | 66.4 kg |
| Svara kapacitāte: | 25 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda