4 galda spēles kastē, koks/misiņš, 26x13xH6.5cm
ID: 2000001106624
€ 66,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 6.5 cm |
| Platums: | 13 cm |
| Garums: | 26 cm |
| Svars: | 1.2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda