Pufs ar glabāšanas kasti Lailly Roundi, melns ,samta, D60cm H42cm
ID: 2000001140536
Atlaide 40 %
€ 77,40
€ 129,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | MDF |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 42 cm |
| Platums: | 60 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Svars: | 10 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Biroja krēsls Zalno, zaļganpelēks, H85.5-93x57x72.5cm, sēdvirsmas augstums 52-60cm
93 cm 72.5 cm 57 cm
€ 119,20
€ 149,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda