Pufs Elbero Monolith 29, samts, tumši brūns, H42x70x70cm
ID: 5904484036096
Auduma paraugs apskatāms veikalā SPICE HOME
€ 219,00
Audums / Krāsa:
expand_more
Full view
Preces informācija
Auduma paraugs apskatāms veikalā SPICE HOME
Preces informācija
Elbero ir šiks apaļš pufs, kas lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Izstrādājuma platums ir 75 cm, bet augstums - 42 cm. Šo daudzfunkcionālo mēbeli tās formas un izmēra dēļ var izmantot kā galdu vai kāju paliktni. No vienas puses, tas var būt individuāls interjera dizaina elements, bet no otras - arī tā papildinājums. Ērtais, ietilpīgais sēdeklis ir veidots no augstas kvalitātes HR putām, kas ietekmē pozitīvās mīkstuma sajūtas, kas rodas, lietojot mēbeles.
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 42 cm |
| Platums: | 70 cm |
| Garums: | 70 cm |
| Svars: | 20 kg |
| Modelis: | Elbero |
| Audums: | Monolith 29 |
| Stils: | Mūsdienīgs |
| Svara kapacitāte: | 100 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda