Pufs Elmego Nube 3, samts, pelēks, H42x68x82cm
ID: 5904484003968
Auduma paraugs apskatāms veikalā SPICE HOME
€ 309,00
Audums / Krāsa:
expand_more
Full view
Preces informācija
Auduma paraugs apskatāms veikalā SPICE HOME
Preces informācija
Elmego pufs noderēs kā papildu sēdvieta vai ērts dīvāna pagarinājums. Turklāt tam ir ideāli izmēri: Tas ļauj šo mēbeli novietot pat istabā ar nelielu platību, jo tā ir sēdvieta ar lielisku izmēru: 82 x 68 x42 cm. Pufa sēdeklis ir pildīts ar gofrētām atsperēm un augstas elastības HR putām. Pufa kājas ir izgatavotas no tērauda melnā krāsā, un to augstums ir 13 cm.
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | MDF |
| Materiāls: | Masīvkoks |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 42 cm |
| Platums: | 68 cm |
| Garums: | 82 cm |
| Svars: | 21 kg |
| Modelis: | Elmego |
| Audums: | Nube 3 |
| Stils: | Skandināvu |
| Svara kapacitāte: | 90 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda