Pufs ar glabāšanas kasti Elbellis Nube 35, samts, tumši zaļš, H42x62x97cm
ID: 5905496607328
Auduma paraugs apskatāms veikalā SPICE HOME
€ 289,00
Preces informācija
Auduma paraugs apskatāms veikalā SPICE HOME
Preces informācija
Elbellis modelis ir piedāvājums, kas ievērojami uzlabos jūsu interjera dizainu. Šīs mēbeles plašais, mājīgais sēdeklis ļauj ērti atpūsties. Tā minimālisma forma un smalkais stepējums ārkārtīgi labi sader ar modernu interjera stilu. Elbellis salons ir aprīkots ar īpašu mehānismu, kas ļauj to atvērt. Elbellis var izmantot kā papildu vietu mantu glabāšanai. Pufs ir izgatavots tikai no kvalitatīviem materiāliem: ļoti elastīgām HR putām, T2130 putām un B tipa gofrētas atsperes. Kopā šīs sastāvdaļas padara piedāvāto produktu ļoti atsperīgu. Pufa kājas ir izgatavotas no masīvkoka. Tās nodrošina tam pietiekami augstu stabilitāti un padara tā vieglo formu patīkamu acīm.
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Zaļa |
| Augstums: | 42 cm |
| Platums: | 62 cm |
| Garums: | 97 cm |
| Svars: | 22 kg |
| Modelis: | Elbellis |
| Audums: | Nube 35 |
| Uzglabāšanas kaste: | Ir |
| Svara kapacitāte: | 80 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda