Krēsls Salorino, zaļš, 83x60x61cm, sēdvirsmas augstums 43cm
ID: 2000000913223
€ 135,00
Preces informācija
Preces informācija
Salorino apvieno sevī divu veidu krēslus. Krēsla kājas kā pusdienu krēslam, taču sēdvietas daļa atgādina ērtu atpūtas krēslu. Eleganti samtainais Salorino piešķirs gan mājīgumu, gan stilu Tavai ēdamistabai un virtuvei. Sērijā ietilpst dažādu krāsu pusdienu un bāra krēsli.
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Zaļa |
| Augstums: | 83 cm |
| Platums: | 60 cm |
| Garums: | 61 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 43 cm |
| Rokbalsta augstums: | 63 cm |
| Svars: | 8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda