Pusdienu krēsls Arringo 20K, pelēkbrūns, grozāms 180 grādos, H93.5x67x57cm, sēdvirsmas augstums 50cm
ID: 2000001185643
€ 129,00
Preces informācija
Preces informācija
Sēdvirsma grozās 180 grādos.
| Materiāls: | Saplāksnis |
|---|---|
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 93.5 cm |
| Platums: | 57 cm |
| Garums: | 67 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 50 cm |
| Rokbalsta augstums: | 66 cm |
| Svars: | 13.7 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda