Pusdienu krēsls Langron, UF995-02, H85x53x45cm
ID: 2000001147207
€ 89,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 85 cm |
| Platums: | 45 cm |
| Garums: | 53 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 50 cm |
| Rokbalsta augstums: | 59 cm |
| Svars: | 4.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda