Pusdienu krēsls Summer, zaļā krāsā, 60x51x88cm, sēdvirsmas augstums 49cm
ID: 2000000993294
€ 109,00
Preces informācija
Preces informācija
Sēdekļa mīkstā virsma neatstās vienaldzīgu nevienu. Sēdeklis ir ērts un mīksts, uz tā ir patīkami sēdēt.
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Zaļa |
| Augstums: | 88 cm |
| Platums: | 60 cm |
| Garums: | 51 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 49 cm |
| Svars: | 7 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda