Pusdienu krēsls Tauton 23, kamieļkrāsā, H85x56x40cm, sēdvirsmas augstums 48cm
ID: 2000001192429
€ 59,00
Preces informācija
Preces informācija
Atzveltne un sēdeklis ir apvilkti ar kamieļkrāsas audumu, kas piešķir krēslam siltu un izsmalcinātu noskaņu. Krēsla kājas veidotas no kvadrātveida metāla caurulēm un apstrādātas ar melnu pulverkrāsojumu, nodrošinot stabilu un mūsdienīgu konstrukciju.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Saplāksnis |
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Augstums: | 85 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 56 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 48 cm |
| Svars: | 5.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda