Pusdienu krēsls Undine, pelēkbrūnā krāsā, H78x53x49cm, sēdvirsmas augstums 46cm
ID: 2000000989327
€ 109,00
Preces informācija
Preces informācija
Moderns un izteiksmīgs krēsls, kurš piešķirs lielisku akcentu telpas interjeram. Zelta krāsas metāla kājiņas izceļās un veido harmonisku kontrastu ar krēsla sēdekļa pelēkbrūno krāsu. Krēslam ir mīksta sēdvirsma, kura nodrošina ērtu sēdēšanu ik dienas.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 78 cm |
| Platums: | 49 cm |
| Garums: | 53 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 46 cm |
| Rokbalsta augstums: | 70 cm |
| Svars: | 7.7 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda