Rakstāmgalds Hergio, antracīta/votāna ozola raksts, MDF/, H78x60-90x134-210cm
78 cm 210 cm 90 cm
€ 269,90
| Materiāls: | Melamīns |
|---|---|
| Materiāls: | MDF |
| Materiāls: | Tērauds |
| Augstums: | 77 cm |
| Platums: | 110 cm |
| Garums: | 50 cm |
| Svars: | 28 kg |
| Svara kapacitāte: | 100 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |