Rakstāmgalds Hergio, antracīta/votāna ozola raksts, MDF/, H78x60-90x134-210cm
78 cm 210 cm 90 cm
€ 269,90
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 98 cm |
| Platums: | 60 cm |
| Garums: | 120 cm |
| Svars: | 34 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |