Rakstāmgalds Hergio, antracīta/votāna ozola raksts, MDF/, H78x60-90x134-210cm
78 cm 210 cm 90 cm
€ 269,90
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | MDF |
| Materiāls: | Ozola finierējums |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 75 cm |
| Platums: | 60 cm |
| Garums: | 120 cm |
| Svars: | 32.7 kg |
| Svara kapacitāte: | 40 kg |
| Galda virsmas forma: | Taisnstūrveida |
| Montāža: | Daļēji salikts |
| Ražotājs: | ALANDEKO |