Reglaineris Helipe, pelēks samts, H103-76x64x84-135cm, sēdvirsma H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€ 259,00
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 92-108 cm |
| Platums: | 80 cm |
| Garums: | 90-170 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 46 cm |
| Svars: | 39 kg |
| Audums: | Samts |
| Ražotājs: | ALANDEKO |