Elektriskais reglaineris Amandy cremona-24 K, 2 motori, brūns, grozāms 360, H74-110x76x90-158cm, sēdvirsma H40-51cm
ID: 2000001185629
€ 449,00
Preces informācija
Preces informācija
Sēdvirsma grozās 360 grādos.
Krēsla muguras un kāju atgāšanas/pacelšanas mehānisms darbojas ar 2 motoriem padarot regulāciju ērtāku.
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 110 cm |
| Platums: | 158 cm |
| Garums: | 76 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 40 - 51 cm |
| Rokbalsta augstums: | 74 cm |
| Svars: | 37 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda