Reglaineris Helipe, pelēks samts, H103-76x64x84-135cm, sēdvirsma H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€ 259,00
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Zila |
| Augstums: | 107-83 cm |
| Platums: | 92-160 cm |
| Garums: | 75 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 45 cm |
| Svars: | 31.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |